Rýchle info pre pohodlný nákup:

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Pricemania.sk

Oddelenie Pneumatiky

 

Možnosti dopravy

Jednotlivé možnosti dopravy je možné ľubovoľne kombinovať so všetkými spôsobmi platby. Možnosť voľby spôsobu platby je závislá od typu objednávaného tovaru a jeho hmotnosti. Zároveň nemožno logisticky skompletizovať všetky druhy tovaru do jednej zásielky a preto je možné, že vaša zásielka bude rozdelená do niekoľkých rôznych balíčkov.

U všetkých spôsobov doručenia je zákazník vždy upozornený informačným e-mailom o expedíciu tovaru.


PPL prepravná služba - cena: 8 EUR - Doručenie prostredníctvom prepravnej služby PPL. Dodávka obvykle nasledujúci pracovný deň (platí pre objednávky skladom do 15:00). www.ppl.sk Pred doručením na súkromnú adresu je zákazník kontaktovaný telefonicky. V prípade nezastihnutia príjemcu, bude príjemcovi ešte raz, v ten istý deň, doručená zásielka.

Tabulka možností doručenia:

oddelenie typ dopravy cena s dph poznámka
pneumatiky PPL - do 48h
8 EUR za každé 4ks pneu
alu kola
PPL - do 48h
8 EUR za každé 4ks

Možnosti platby

Platba prevodom - Platba prevodom sa vykonáva vopred, pred doručením zásielky.

Platbu možno vykonať pomocou bankového prevodu na účet č 2923844649/1100 (IBAN: SK10 1100 000­0 0029 2384 4­649, SWIFT: TATRSKBX).

Variabilný symbol je číslo objednávky a bude vám oznámi po dokončení objednávky. Údaje pre zaplatenie nájdete aj vo vašej e-mailovej schánce spolu s potvrzeím objednávky. Tovar je expedovaný po pripísaní platby na náš účet.
Dobierkou - platba prebieha v hotovosti prepravcovi pri prevzatí tovaru.
V prípade, že ste zvolili platbu prevodom, nájdete vo vašej e-mailovej schránke proforma faktúru vo formáte pdf. Faktúra za tovar vám bude vystavená okamžite po oznámení prepravnej služby, že ste zásielku v poriadku prevzali. Faktúra bude odoslaná elektronicky na váš e-mail.
V prípade platby na dobierku bude faktúra vystavená okamžite po oznámení, že ste zásielku prevzali a zaplatili. Faktúra bude vystavená a odoslaná elektronicky na váš e-mail.

Doporučujeme: nože levné pneu plakáty na zeď nové byty, kvalitní Weber gril z pořadu Šéf na grilu, Grilování s radostí.

 

Stránky vytvořilo studio 3sixty,s.r.o.
e-shop běží na systému eshop - Shop360